Nowości  Rzeszów  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


Rzeszowszczyzna.pl > Ruszyły loty Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

2016-03-09 Ruszyły loty Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

Zgodnie z zapowiedzią niemieckie linie lotnicze Lufthansa uruchmiły loty na trasie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC).

Loty na trasie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC) zostały rozpoczęte 29 marca 2016 roku. Loty odbywają się codziennie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Rzeszów będzie połączony codziennymi lotami ze stolicą Bawarii, bowiem jest to nie tylko duży ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych kontynentalnych hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne." - powiedział powiedział Frank Wagner, dyrektor Lufthansy na Polskę.

"Krótki czas przesiadki i wygoda to na pewno atuty naszego nowego połączenia z Monachium." - powiedział Stanisław Nowak, prezes lotniska w Rzeszowie.

"W czasie podróży przez Monachium można będzie wygodnie zrobić zakupy na strefie bezcłowej oraz spróbować tradycyjnego bawarskiego piwa, które firmujemy własną marką." - powiedział Florian Poetsch, szef marketingu lotniska w Monachium.