Nowości  Rzeszów  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


Rzeszowszczyzna.pl > PolskiBus między Rzeszowem i Warszawą

2012-05-22 PolskiBus między Rzeszowem i Warszawą

PolskiBus zapowiada nowe połączenie autokarowe z Rzeszowa do Warszawy przez Ostrowiec Świętokrzyski.


Autokar linii autobusowych PolskiBus (grafika: PolskiBus)

Pasażerowie korzystający z usług przewoźnika na trasie łączącej Rzeszów z Warszawą otrzymają bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski.

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż rozwijamy siatkę połączeń PolskiBus.com, a nasze autokary wkrótce pojadą do Rzeszowa. Ponad 800 000 zadowolonych Pasażerów skorzystało już z naszych szybkich, tanich i komfortowych przewozów. Jesteśmy zdecydowani, by w dalszym ciągu rozwijać naszą ofertę, która gwarantuje korzystne ceny i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Niezależnie czy nasi pasażerowie wybierają się na wakacje, czy w podróż służbową, chcą odpocząć, lub odwiedzić rodzinę i przyjaciół, są zadowoleni z profesjonalnej obsługi i korzystnych cen. Jesteśmy podekscytowani faktem, iż możemy rozwijać naszą ofertę, inwestować w nowy produkt, sieć połączeń i flotę. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w bardzo korzystnych cenach." - powiedział Roger Bowker, dyrektor generalny PolskiegoBusa.

Według nowego rozkładu jazdy, autokary przewoźnika będą odjeżdżać 3 razy dziennie z Rzeszowa do Warszawy przez Ostrowiec Świętokrzyski. Autokary z Rzeszowa wyruszają aż z dwóch miejsc - z Dworca Podmiejskiego przy ulicy Towarnickiego o godzinach: 07:30, 15:30 i 23:30, a także z przystanku autobusowego: Grottgera/ Dworzec Kolejowy o godzinach: 07:40, 15:45 i 23:40. Autokary kończą swoją trasę na dworcu autobusowym Metro Wilanowska (stanowisko 14) w Warszawie. Czas podróży z Rzeszowa do Warszawy to 5 godzin i 30 minut.

Trasę łączącą Rzeszów z Warszawą obsługiwać będą nowe autokary dwupokładowe Mierzące 14,1 metra długości nowe autokary zapewnią pasażerom aż 89 miejsc siedzących. Autokary wyposażone zostały w wygodne, uchylne, skórzane siedzenia z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, klimatyzację i toaletę.

Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie przewoźnika. Ceny rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Nowe połączenie zostaną uruchomione w środę, 6 czerwca 2012 roku.