Nowości  Rzeszów  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


Rzeszowszczyzna.pl > Adria Airways zapowiada loty z Rzeszowa do Paryża

2016-04-12 Adria Airways zapowiada loty z Rzeszowa do Paryża

Słoweńskie linie lotnicze Adria Airways zapowiedziały wejście do Rzeszowa z trasą Rzeszów Jasionka (RZE) - Paryż Charles de Gaulle (CDG).

Loty na trasie Rzeszów Jasionka (RZE) - Paryż Charles de Gaulle (CDG) odbywać się będą od 4 czerwca 2016 roku. Trasa obsługiwana będzie dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty) przez 70-miejscowe odrzutowe samoloty pasażerskie CRJ-700.

Bilety lotnicze kosztują od 99 EUR za przelot w obie strony - z bagażem do 23 kg i 8-kilogramowym bagażem podręcznym.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji rozmów z Portem Lotniczym w Rzeszowie Jak podkreślił, Paryż to nie tylko wielki ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych europejskich hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne." - powiedział Luka Rojsek, dyrektor ds. rozwoju Adria Airways.

"Paryż był do tej pory jednym z najczęściej wymienianych miast na 'liście życzeń' ze strony mieszkańców Podkarpacia. Cieszymy się niezmiernie, że możemy ogłosić rejsy do stolicy Francji, będącej bardzo bliską sercom wielu rodzin z naszego regionu - dodał prezes Nowak." - powiedział Stanisław Nowak, prezes lotniska w Rzeszowie.